www.ogloszenia-kamienpomorski.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:4 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:27 | Ogłoszeń:363

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

   

  Ciekawe strony
  System reklamy Test

   
   
  Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Bramy Ogrodzenia Balustrady Balkony ,stal Nierdzewna Strefastali.pl

  Bramy Ogrodzenia Balustrady Balkony ,stal Nierdzewna Strefastali.pl

  Bramy ogrodzenia stal nierdzewna

  Firma STAL ZONE to młody prężnie rozwijający się zakład produkcyjny. Stawiamy na wieloletnie doświadczenie naszych pracowników specjalizujących się w kowalstwie. Młodość i doświadczenie pozwala nam na znajdowanie kompromisu w połączeniu klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami i trendami panującymi w dzisiejszych czasach. Nieustannie poszerzamy profil działalności , oferujemy klientom nowe wzory. Powyższe daje gwarancję najwyższej jakości, wyszukanego stylu jak i najlepszej ceny na rynku.

  Oferujemy wyroby kute takie jak bramy, furtki, ogrodzenia, balustrady balkonowe, tarasowe, schodowe odznaczające się unikatowym stylem, bogatymi zdobieniami i długowiecznością. Do wytworzenia wyżej wymienionych produktów używamy najwyższej jakości żelaza, udostępniamy również możliwość cynkowania ogniowego w celu uzyskania wieloletniej trwałości i konserwacji. Każdy klient ma możliwość na wdrążenie własnego projektu i stylu odzwierciedlającego jego indywidualne upodobania. To sprawia, że klienci naszej firmy są jednocześnie twórcami swoich małych unikatowych dzieł sztuki. W celu dostarczenia naszym produktom innowacyjności, w montażu bram wjazdowych stosujemy automatykę by dostarczyć klientowi dodatkowego komfortu i wygody z korzystania z naszych wyrobów.
  Jednakże STAL ZONE to nie tylko stal czarna. W celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów wzbogaciliśmy swoją ofertę o produkty ze stali nierdzewnej. Produkujemy szykowne i stylowe balustrady balkonowe, schodowe, tarasowe, poręcze i pochwyty ścienne. W celu dodania dodatkowego efektu i elegancji łączymy stal nierdzewną z drewnem jak i stalą czarną. Świetnie wykwalifikowany zespół poler-mistrzów dba o najwyższy standard wykonania i obróbki stali nierdzewnej. Staramy się by każde wykonywane zamówienie dostarczało naszym klientom satysfakcji jak i prestiżu. Warto również dodać, że produkty ze stali nierdzewnej uchodzą za produkt luksusowy, który u nas można uzyskać za przystępną cenę.

  Staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom najwyższą jakość produktów i usług, idącą w parze z przystępnymi cenami. Skontaktuj się z nami, a pomożemy przekuć Twoje marzenia w rzeczywistość.
  Popularne
   PDF
  Telefon: 603312610, 881766015

  Cena: PLN 1.00
  Rodzaj: Oferuję

  Tagi:   Bramy    Ogrodzenia    Balusttrady    Balkony    Stal nierdzena    Bramy Ogrodzenia Balustrady Balkony    stal Nierdzewna Strefastali.pl


  Miasto/a:
   Dziwnów
   Kamień Pomorski
   Świerzno
  • Bramy Ogrodzenia Balustrady Balkony ,stal Nierdzewna Strefastali.pl
  • Bramy Ogrodzenia Balustrady Balkony ,stal Nierdzewna Strefastali.pl 2
  • Bramy Ogrodzenia Balustrady Balkony ,stal Nierdzewna Strefastali.pl 3
  • Bramy Ogrodzenia Balustrady Balkony ,stal Nierdzewna Strefastali.pl 4
  • Bramy Ogrodzenia Balustrady Balkony ,stal Nierdzewna Strefastali.pl 5
  « Poprzednie | Następne »
   

  Reklama

   
  Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy
  Copyright © 2010 - 2010 ogloszenia-kamienpomorski.pl

  Wszelkie prawa zastrzeżone.